Microsoft Power BI

Raporlama Yönetim Sistemi ile raporlarınıza her erişim sağlayabilir ve düzenleyebilirsiniz
reporting

Raporlama Yönetim Sistemi

Bir iş analizi hizmetidir. Kullanıcıların kendi raporlarını ve gösterge tablolarını oluşturmaları için etkileşimli görselleştirmeler ve iş zekası yetenekleri sağlar. Power BI, bulut tabanlı BI hizmetleri sağlar
Teklif Al

Raporlama Yönetim Sistemi Neden Gerekli?

Verileri Analiz Etmek

Şirket içi hareketleri sürekli takip etmek ve gerekli aksiyonları almak için raporlama vazgeçilmezdir. Power BI ile bu hizmeti kesintisiz ve esnek bir şekilde alabilirsiniz. Veri tablonuzu tanımladığınız da Power BI otomatik olarak neye göre gruplandıracağını bilir ve karşınıza döker. Sizin de istediğiniz tasarım şekline göre bu verileri tasarlamanız yeterlidir.

Veritabanı ve Platform Bağımsızlığı

Bir .txt dosyasından tutun da .xls dosyasına kadar her hangi bir dosyadaki verileri içeri aktarabilirsiniz. Dilerseniz şirket veri tabanından verileri besleyebilirsiniz. MySQL, MsSql, Oracle gibi gelişmiş veritabanı destekleri ile Sql scriptleri yazarak verilerinizi oluşturabilirsiniz.

Sürekli Güncel Veri

Verileriniz belirlediğiniz aralıklarda otomatik olarak güncellenir. Cache mekânizması ile çalışan power bi size en yüksek performansla verilerinizi getirir. Otomatik güncellendiği gibi dilerseniz anlık olarak ta verilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Power BI kullanan işletmeler veri analizlerinde hiç zorlanmaz

Kullanıcı Bazında Tasarım

99%

Rapor Oluşturma Kolaylığı

90%

Esnek Tasarım

95%

Şirketinize yönelik yazılım ihtiyaçları için lütfen bizimle iletişime geçin